Lot 1171 | RELIGIOSE - Medaglia Ø: 33 mm. - (AE dorato g. 12,8). SPL+

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Friday 6 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)

RELIGIOSE - Medaglia Ø: 33 mm. - (AE dorato g. 12,8). SPL+

Starting price
25.00 €