Lot 243 | RUSSIA. SAN PIETROBURGO. Nicola I (1825-1855). 5 copechi 1826. Ag; 1,04gr; C 156; BB/SPL

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Thursday 5 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)

RUSSIA. SAN PIETROBURGO. Nicola I (1825-1855). 5 copechi 1826. Ag; 1,04gr; C 156; BB/SPL

Starting price
25.00 €