Lot 244 | RUSSIA. EKATERININBURG. Nicola I (1825-1855). 5 copechi 1835. Cu; 22,72gr; C 140; BB/SPL

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Thursday 5 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)

RUSSIA. EKATERININBURG. Nicola I (1825-1855). 5 copechi 1835. Cu; 22,72gr; C 140; BB/SPL

Starting price
15.00 €