Lot 128 | Joan Miró "Homenatge à Joan Prats" 1971 litografia a colori cm 65x85 Firmata e n

ASTA 532: ARTE MODERNA E CONTEMPORANEA I TORNATA: DAL LOTTO 123 AL LOTTO 327
Wednesday 1 December 2021 hours 15:30 (UTC +01:00)

Joan Miró "Homenatge à Joan Prats" 1971 litografia a colori cm 65x85 Firmata e n

Joan Miró (Barcellona 1893 - Palma Di Maiorca 1983)

"Homenatge à Joan Prats" 1971
litografia a colori
cm 65x85
Firmata e numerata 7/75
Edita da Poligrafa, Barcellona

Provenienza
Sala Gaspar Galeria de Arte, Barcellona

"Homenatge à Joan Prats" 1971
lithograph in colors
cm 65x85
Signed and numbered 7/75
Edited by Poligrafa, Barcelona

Provenance
Sala Gaspar Galeria de Arte, Barcelona
Private collection, Milan