Lot 1183 | RELIGIOSE - Medaglia - sec. XIX° Ø: 32 mm. - (AE g. 12,8) R. SPL

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Friday 6 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)

RELIGIOSE - Medaglia - sec. XIX° Ø: 32 mm. - (AE g. 12,8) R. SPL

Starting price
30.00 €