Lot 1168 | RELIGIOSE - Medaglia Ø: 26 mm. - (AG g. 8,8) Bart. SD-125a. SPL-FDC

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Friday 6 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)

RELIGIOSE - Medaglia Ø: 26 mm. - (AG g. 8,8) Bart. SD-125a. SPL-FDC

Starting price
50.00 €