Lot 1052 | STATO PONTIFICIO. Pio IX (1846-1878). Medaglia A. XIX AE Mont. 83 Ex Bernardi 1998. SPL-FDC

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Friday 6 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)

STATO PONTIFICIO. Pio IX (1846-1878). Medaglia A. XIX AE Mont. 83 Ex Bernardi 1998. SPL-FDC

Starting price
65.00 €