Friday 6 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)
STATO PONTIFICIO. Pio IX (1846-1878) Medaglia 1863 - Congresso Malines Op:Wiener Ø: 70 mm. - (AE dorato g. 131) R Bart. XXVIII-8. SPL+