Friday 6 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)
NAPOLEONICHE - Napoleone I (1804-1814) Medaglia 1809 Premio - Opus: Galle Ø: 37 mm. - (AE g. 26) R Br. 911; SPL-FDC