Lot 859 | SOMALIA ITALIANA. Vittorio Emanuele III (1909-1925). 1 besa 1909. Cu; 2,5gr; Gig.28; BB/SPL

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Friday 6 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)

SOMALIA ITALIANA. Vittorio Emanuele III (1909-1925). 1 besa 1909. Cu; 2,5gr; Gig.28; BB/SPL

Starting price
40.00 €