Lot 715 | STATO PONTIFICIO. ROMA. Pio IX (1846-1870). Mezzo soldo 1867. Gig.328; Ag; 2,5gr. BB/SPL

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Thursday 5 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)

STATO PONTIFICIO. ROMA. Pio IX (1846-1870). Mezzo soldo 1867. Gig.328; Ag; 2,5gr. BB/SPL

Starting price
5.00 €