Lot 506 | BIZANTINE. Follis Imitiativo Ababo Bizantino VII sec. Cu; 3,47gr BB

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Thursday 5 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)

BIZANTINE. Follis Imitiativo Ababo Bizantino VII sec. Cu; 3,47gr BB

Starting price
15.00 €