Lot 216 | RUSSIA. Caterina II (1762-1796). 5 copechi 1789. Cu; C 59; 51gr; NC; BB/SPL

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Thursday 5 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)

RUSSIA. Caterina II (1762-1796). 5 copechi 1789. Cu; C 59; 51gr; NC; BB/SPL

Starting price
30.00 €