Lot 214 | RUSSIA. Caterina II (1762-1796). 10 copechi 1784. Ag; Bit 496; 2,5gr; Raro; BB/SPL

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Thursday 5 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)

RUSSIA. Caterina II (1762-1796). 10 copechi 1784. Ag; Bit 496; 2,5gr; Raro; BB/SPL

Starting price
40.00 €