Lot 90 | FILIPPINE. 1 peso 1905. KM 168; Ag; 26,95gr. BB/SPL

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Thursday 5 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)

FILIPPINE. 1 peso 1905. KM 168; Ag; 26,95gr. BB/SPL

Starting price
40.00 €