Lot 73 | ECUADOR. 1 sucre 1897. Ag; 25gr; KM 53; BB/SPL

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Thursday 5 February 2026 hours 12:00 (UTC +01:00)

ECUADOR. 1 sucre 1897. Ag; 25gr; KM 53; BB/SPL

Starting price
35.00 €